Oferta

1. STRUNA DO BANJO DADI
Cena detal:
11 zł
Cena hurt:

2. VIOLIN 4/4 LIGHT
Cena detal:
60 zł
Cena hurt:
Struny do skrzypiec 4/4
Wykonane są na rdzeniu stalowym ze specjalnie dobieranym współczynnikiem rozciągliwości i stałości drgań harmonicznych na całej długości rdzenia. Struna E jest zrobiona z powlekanej srebrem stali, natomiast pozostałe struny posiadają wielowarstwowy oplot wewnętrzny z przędzy jedwabnej, poliamidowej, warstwy oplotu z metali kolorowych i szlachetnych oraz zewnętrzną owijkę ze specjalnie profilowanej i szlifowanej taśmy ze szlachetnego stopu (chrom, nikiel, srebro). Są to struny średniej twardości, które zapewniają nośny dźwięk o ciepłej barwie, zaś precyzja wykonania zapewnia dobrą klarowność dźwięku i właściwe kwintowanie we wszystkich pozycjach.

3. VIOLIN 1/2
Cena detal:
35 zł
Cena hurt:
Struny do skrzypiec 1/2
Pasują również do skrzypiec 1/4 i 1/8. Wykonane są na rdzeniu stalowym ze specjalnie dobieranym współczynnikiem rozciągliwości i stałości drgań harmonicznych na całej długości rdzenia. Struna E jest zrobiona z powlekanej srebrem stali, natomiast pozostałe struny posiadają wielowarstwowy oplot wewnętrzny z przędzy jedwabnej, poliamidowej, warstwy oplotu z metali kolorowych i szlachetnych oraz zewnętrzną owijkę ze specjalnie profilowanej i szlifowanej taśmy ze szlachetnego stopu (chrom, nikiel, srebro). Są to struny średniej twardości, które zapewniają nośny dźwięk o ciepłej barwie, zaś precyzja wykonania zapewnia dobrą klarowność dźwięku i właściwe kwintowanie we wszystkich pozycjach.

4. CELLO
Cena detal:
132 zł
Cena hurt:
Struny do wiolonczeli. Struny wykonane są na odpowiednio dobranym, wysokiej jakości rdzeniu metalowym. Wewnętrzne oploty, poza przędzą jedwabną i poliamidową, mają także warstwy z metali kolorowych (miedź, mosiądz, aluminium) i szlachetnych (srebro). Zewnętrzna warstwa to profilowana i szlifowana taśma szlachetnego stopu (chrom, nikiel, srebro). Struny te wyróżnia łatwość wydobycia dźwięku (szybkość reakcji struny na kontakt ze smyczkiem) wyrównana barwa wszystkich strun w skali instrumentu oraz dobre kwintowanie i trwałość.

5. MANDOLLA
Cena detal:
16 zł
Cena hurt:
Struny do mandoliny wykonane są na rdzeniu heksagonalnym (sześciokątnym), który zapewnia jasne i przejrzyste brzmienie

6. STRUNA SKRZYPCOWA
Cena detal:
22 zł
Cena hurt:
Strony do skrzypiec
violin strings extra light .009 - .029

7. STRUNA VIOLA
Cena detal:
brak
Cena hurt:
Struny do altówki. Technologia wykonania jest podobna do strun skrzypcowych, z tym, że już najwyższa struna posiada wielowarstwowe oploty. Rdzeń jest wykonany ze specjalnie dobieranego gatunku stali, wielowarstwowy oplot wewnętrzny z przędzy jedwabnej, poliamidowej, metali kolorowych i szlachetnych, natomiast oplot zewnętrzny wykonany jest ze stopu chromu, niklu i srebra. Parametry techniczne zapewniają średnią twardość strun, a dobór materiałów w oplotach i kolejność warstw zapewniają gwarantuje prawidłowe i typowe brzmienie dla strun stosowanych do altówki.

8. STRUNY WIOLONCZELOWE
Cena detal:
61 zł
Cena hurt:
PRODUKT CHIŃSKI

9. STRUNY DO KONTRABASU NYLON PRESTO
Cena detal:
brak
Cena hurt:
PRODUKT POLSKI

Firma prowadzi sprzedaż strun pojedyńczych do Gitar i Instrumentów Smyczkowych.

Data ostatniej aktualizacji strony: 25.03.2018

Strona główna
O firmie
Gdzie kupić
Lokalizacja
Galeria
Kontakt
 
Logowanie

  Odwiedzin: 433067