Oferta

1. STRUNA DO MANDOLINY 1400/D
Cena detal:
29 zł
Cena hurt:
struny do mandoliny 8 strunowej

2. STRUNY DO BANJO 1440/8
Cena detal:
29 zł
Cena hurt:

3. STRUNY DO UKULELE SOPRANOWEGO 1450
Cena detal:
18 zł
Cena hurt:
struny do ukulele sopranowego, wykonane z wysokiej jakości materiałów (nylon cristal), posiadają długą żywotność oraz dobre właściwości brzmieniowe.

4. STRUNA DO BANJO DADI
Cena detal:
11 zł
Cena hurt:

5. STRUNA DO SKRZYPIEC M.A. VIOLIN 1800
Cena detal:
77 zł
Cena hurt:
Violin 1800 Steel Alloy - struny stalowe do skrzypiec. Wyprodukowane w Argentynie przez Medina Artigas. Komplet stalowych strun do skrzypiec 4/4 przy użyciu wysokiej jakości materiałów, które zapewniają długą żywotność i świetne, brzmienie. Naciąg extra light. Rozmiar: 5 - 8 - 11 - 12 1/2.

6. STRUNY KONCERTOWE DO SKRZYPIEC 4/4 VIOLIN 1810
Cena detal:
77 zł
Cena hurt:
Violin 1810 Steel Alloy - struny stalowe do skrzypiec. Wyprodukowane w Argentynie przez Medina Artigas. Komplet stalowych strun do skrzypiec 4/4 przy użyciu wysokiej jakości materiałów, które zapewniają długą żywotność i świetne, brzmienie. Naciąg light. Rozmiar: 5 1/4 - 8 1/2 - 12 - 13.

7. STRUNY KONCERTOWE DO SKRZYPIEC 4/4 VIOLIN 1815
Cena detal:
90 zł
Cena hurt:
Violin 1810 Steel Alloy - struny stalowe do skrzypiec.Wyprodukowane w Argentynie przez Medina Artigas. Komplet stalowych strun do skrzypiec 4/4 przy użyciu wysokiej jakości materiałów, które zapewniają długą żywotność i świetne, brzmienie. Naciąg light. Rozmiar: 5 1/4 - 8 1/2 - 12 - 13.

8. STRUNY KONCERTOWE DO SKRZYPIEC 4/4 VIOLIN 1820
Cena detal:
103 zł
Cena hurt:
Medina Artigas Violin 1820 - struny koncertowe do skrzypiec. Wyprodukowane w Argentynie przez Medina Artigas. Komplet strun do skrzypiec 4/4 przy użyciu wysokiej jakości materiałów, które zapewniają długą żywotność i świetne, brzmienie.

9. STRUNA VIOLA 1845
Cena detal:
102 zł
Cena hurt:
Wykonane z wysokiej jakości materiałów Pełne tony Perfekcyjna intonacja Gwarancji długiej żywotności Materiał: Chrom Made in Argentina

10. STRUNY DO UKULELE SOOPRANOWEGO 1450BLACK
Cena detal:
18 zł
Cena hurt:
struny do ukulele sopranowego, wykonane z wysokiej jakości materiałów (black nylon), posiadają długą żywotność oraz dobre właściwości brzmieniowe.

11. STRUNY DO MANDOLINY M.A. 1400
Cena detal:
32 zł
Cena hurt:
STRUNY DO MANDOLINY

12. VIOLIN 4/4 LIGHT
Cena detal:
68 zł
Cena hurt:
Struny do skrzypiec 4/4
Wykonane są na rdzeniu stalowym ze specjalnie dobieranym współczynnikiem rozciągliwości i stałości drgań harmonicznych na całej długości rdzenia. Struna E jest zrobiona z powlekanej srebrem stali, natomiast pozostałe struny posiadają wielowarstwowy oplot wewnętrzny z przędzy jedwabnej, poliamidowej, warstwy oplotu z metali kolorowych i szlachetnych oraz zewnętrzną owijkę ze specjalnie profilowanej i szlifowanej taśmy ze szlachetnego stopu (chrom, nikiel, srebro). Są to struny średniej twardości, które zapewniają nośny dźwięk o ciepłej barwie, zaś precyzja wykonania zapewnia dobrą klarowność dźwięku i właściwe kwintowanie we wszystkich pozycjach.

13. VIOLIN 1/2
Cena detal:
41 zł
Cena hurt:
Struny do skrzypiec 1/2
Pasują również do skrzypiec 1/4 i 1/8. Wykonane są na rdzeniu stalowym ze specjalnie dobieranym współczynnikiem rozciągliwości i stałości drgań harmonicznych na całej długości rdzenia. Struna E jest zrobiona z powlekanej srebrem stali, natomiast pozostałe struny posiadają wielowarstwowy oplot wewnętrzny z przędzy jedwabnej, poliamidowej, warstwy oplotu z metali kolorowych i szlachetnych oraz zewnętrzną owijkę ze specjalnie profilowanej i szlifowanej taśmy ze szlachetnego stopu (chrom, nikiel, srebro). Są to struny średniej twardości, które zapewniają nośny dźwięk o ciepłej barwie, zaś precyzja wykonania zapewnia dobrą klarowność dźwięku i właściwe kwintowanie we wszystkich pozycjach.

14. CELLO
Cena detal:
132 zł
Cena hurt:
Struny do wiolonczeli. Struny wykonane są na odpowiednio dobranym, wysokiej jakości rdzeniu metalowym. Wewnętrzne oploty, poza przędzą jedwabną i poliamidową, mają także warstwy z metali kolorowych (miedź, mosiądz, aluminium) i szlachetnych (srebro). Zewnętrzna warstwa to profilowana i szlifowana taśma szlachetnego stopu (chrom, nikiel, srebro). Struny te wyróżnia łatwość wydobycia dźwięku (szybkość reakcji struny na kontakt ze smyczkiem) wyrównana barwa wszystkich strun w skali instrumentu oraz dobre kwintowanie i trwałość.

15. MANDOLLA
Cena detal:
16 zł
Cena hurt:
Struny do mandoliny wykonane są na rdzeniu heksagonalnym (sześciokątnym), który zapewnia jasne i przejrzyste brzmienie

16. STRUNA SKRZYPCOWA
Cena detal:
22 zł
Cena hurt:
Strony do skrzypiec
violin strings extra light .009 - .029

17. STRUNA VIOLA
Cena detal:
brak
Cena hurt:
Struny do altówki. Technologia wykonania jest podobna do strun skrzypcowych, z tym, że już najwyższa struna posiada wielowarstwowe oploty. Rdzeń jest wykonany ze specjalnie dobieranego gatunku stali, wielowarstwowy oplot wewnętrzny z przędzy jedwabnej, poliamidowej, metali kolorowych i szlachetnych, natomiast oplot zewnętrzny wykonany jest ze stopu chromu, niklu i srebra. Parametry techniczne zapewniają średnią twardość strun, a dobór materiałów w oplotach i kolejność warstw zapewniają gwarantuje prawidłowe i typowe brzmienie dla strun stosowanych do altówki.

18. STRUNY WIOLONCZELOWE
Cena detal:
61 zł
Cena hurt:
PRODUKT CHIŃSKI

19. STRUNY DO KONTRABASU NYLON PRESTO
Cena detal:
brak
Cena hurt:
PRODUKT POLSKI

Firma prowadzi sprzedaż strun pojedyńczych do Gitar i Instrumentów Smyczkowych.

Data ostatniej aktualizacji strony: 25.03.2018

Strona główna
O firmie
Gdzie kupić
Lokalizacja
Galeria
Kontakt
 
Logowanie

  Odwiedzin: 468247